web tasarım, web sitesi,e-ticaret ReklamReklamweb tasarım, web sitesi,e-ticaret
Bandirma Firma Rehberi

Bandırma Rent A Car: Bandırma Oto Kiralama: Bandırma Kiralık Araç Fiyatları

Balıkesir hem Marmara Denizi hem de Ege Denizine kıyısı olan tek ilimizdir. Sahil bölgelerindeki tatil beldeleri ile her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bandırma'da ki kiralık araç şirketleri aynı zamanda Balıkesir’in ilçelerine; Ayvalık, İvrindi, Balya, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk  ve diğer tatil beldelerine araç teslimatı yapmaktadır.

Bandırma Oto Kiralama Bandırma merkezde araç kiralama ofisini açarak Balıkesir ve çevre ilçelere rent a car hizmeti sunmaya başlamıştır. Bandırma Oto Kiralama Fiyatları ve oto kiralama şartları için www.bandirmarentacar.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rent a car fiyatları yani Günlük/Haftalık/Aylık araç kiralama fiyatları aracın satış bedeline oranlanarak (araç fiyatının ortalama 24/30′a bölünmesiyle aylık araç kiralama ücreti bulunabilir) hesaplanmaktadır. Araç marka/modelinin diğer rent a car şirketlerinde fazla bulunmaması, aracın manuel veya otomatik olması, aracın yakıt türü (dizel veya benzinli araç olması), aracın yakıt tüketimi, aracın yaşı vb özellikleri o aracın günlük kira bedelinin belirlenmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunulan sezon da araç kiralama fiyatlarında önemli bir etkendir. Yaz aylarında ve bayram dönemlerinde günlük/aylık araç kiralama fiyatları 1/3 oranında artış göstermektedir. Bandırma Araç Kiralama Fiyatları ve Bandırma Kiralık Araç hepsine linkle ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç kiralama sektörünün en hareketli geçen mevsimi olan yaz döneminin sona ermesiyle Rent a Car şirketlerinde durgunluk başlar. Şirketler 2015 yılının bahar aylarına kadar sürecek indirimli kış fiyatlarını uygulamaya başladı. Araç kiralama fiyatlarında %50′ye varan indirim yapan şirketlere ulaşmak için Bandırma Rent A Car hizmeti veren şirketlere veya diğer araç kiralama şirketlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
Bandırma Rent A Car: Bandırma Oto Kiralama: Bandırma Kiralık Araç Fiyatları sitemize 14 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz