web tasarım, web sitesi,e-ticaret ReklamReklamweb tasarım, web sitesi,e-ticaret
Bandirma Firma Rehberi

>>>İphone 6’yla Beklenen Özellik !!!

iPhone 5S'e geleceği söylenen ama gelmeyen bu "özellik", yeni sızıntıya göre iPhone 6'yla gelebilir!

iTunes Match ve diğer bulut tabanlı hizmetler, geniş kapasiteli Iphone'lara olan ihtiyacı azaltsa da tüm dosyalarını yanlarında taşımayı seven kullanıcılar hala var.

GforGames'in ortaya çıkardığı Iphone 6 belgelerinde ise Apple'ın 128GB'lık bir model tanıtmaya hazırlandığı görünüyor. Onarım servisi GeekBar'a göre yukarıdaki şema, Iphone 6'nın Toshiba markalı 128GB dahili depolamayla geleceğini açık biçimde gösteriyor. Daha küçük kapasiteye sahip Iphone6'ların depolama birimlerinin Toshiba, Hynix ve Sandisk tarafından üretildiği görünüyor.

Benzer bir söylenti, geçen sene Iphone 5S çıkmadan öce ortaya çıkmış, ancak tanıtılan en geniş kapasiteli Iphone'un sunduğu alan, 64GB olmuştu.iPad Air ve iPad mini 2'nin 128GB'lık modelleri bulunuyor, ancak elbette bunlar telefon değil, tabletler.

Sızan tabloda görünmeyen ise 32GB'lık Iphone 6. 32GB'lık model, 16GB ile pahalı 64GB'lık modelin arasındaki geçiş modeli sayılıyor. Bu arada GeekBar'ın verilerine göre, kaldırılacağı söylenen 16GB'lık model, bir nesil daha yaşayacak gibi görünüyor. Kırpılan model, 16GB'lık model değil, belki de 32GB'lık model olacak.

Doğru cevapları Iphone 6'nın önümüzdeki ay gerçekleşecek olan tanıtımında alabileceğiz.

>>>İphone 6’yla Beklenen Özellik !!! sitemize 23 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : , ,