web tasarım, web sitesi,e-ticaret ReklamReklamweb tasarım, web sitesi,e-ticaret
Bandirma Firma Rehberi

Twitter’da 140 Karakter Engelini Aşma Yöntemi !!!

Twitter’da 140 karakter sınırına takılmadan twitler atabileceksiniz.

Kimilerine göre 140 karakter limiti Twitter’ı Twitter yapan en büyük özelliklerden biri. Ancak kimilerine göre de insanların düşüncelerini sınırlayan bir kuraldan başka bir şey değil. Tweetstorm uygulamasının fikir sahibi Marc Andreessen de belli ki ikinci gruba dâhil.

Bir Silikon Vadisi girişimcisi olan Marc, Twitter’da twit atmanın daha özgürce olması gerektiğini düşünmüş ve bir Twitter eklentisi olan Tweetstorm ’u yaratmış. Tweetstorm uzunca yazdığınız bir paragrafı, 140 karakterlik parçalara bölüp onları numaralandıran ve hızlıca tweetleyen bir sistem. Tweetstorm’un kullanmak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayıp ardından “Create Tweetstorm” butonuna basarak eklentiye gerekli izinleri vermek. Geri kalan kullanım detaylarının çok kolay olması sebebiyle 140 karakter sınırını seven kişilerin bile ara sıra Tweetstorm’a ihtiyaç duyabileceğini söyleyebiliriz.
 

Peki bu uygulama akıllı telefonlarımız için de çalışır mı? Tam bu noktaya gelince Tweetstorm’un ufak kardeşi Thunderstorm’dan bahsetmemek olmaz. Thunderstorm abisiyle aynı işlevlere sahip olan bir İOS uygulaması. Hatta iki tweet arasında geçecek süreyi belirleyip, twitlerinizin istediğiniz zaman yayınlanmasını da sağlayabiliceğiniz Thunderstorm’u İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınıza yükleyerek bu işlemi başarabilirsiniz 1.

Artık twitter’da sınırlarınız olmadan tüm duygu ve düşüncelerini paylaşmaya başlayabilirsiniz…

Twitter’da 140 Karakter Engelini Aşma Yöntemi !!! sitemize 25 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz